Gojek Apk

Versão v4.27.1
Versão Android 5.0 and up
Categoria Viagem e local
línguas English
Desenvolvedora PT. Aplikasi Karya Anak Bangsa
98.46% (518 Avaliações)

Baixar

Descrição

Gojek Apk to wielofunkcyjna aplikacja do prawie wszystkiego, czego potrzebujesz. Istnieje wiele narzędzi, z których można skorzystać za pośrednictwem tej aplikacji. Usługa GoFood umożliwia użytkownikowi zdobycie ulubionego jedzenia w domu poprzez zamówienie przez Gojek.

Płacenie za wszystko również stało się łatwiejsze, ponieważ możesz płacić za wszystko przez GoPay. GoRides mają najlepsze opcje podróżowania i mają różne rodzaje przejażdżek, takie jak GoBluebird i GoCar.

GoTransit pomoże również w wyznaczaniu właściwych tras. Apk Gojek ma również opcję doładowania kont telefonicznych prepaid i postpaid za pośrednictwem GoTagihan. Gojek pomaga również w pozyskiwaniu artykułów spożywczych, środków farmaceutycznych i innych przedmiotów codziennego użytku za pośrednictwem usług takich jak GoMed, GoMart i GoShop.

Pobierz Gojek Apk, aby uzyskać pomoc w zakresie wymagań logistycznych, ponieważ ułatwiło to zarządzanie przez GoSend i GoBox. Opcja GoTix w Gojek Apk pomoże Ci zdobyć bilety na filmy i inne festiwale. Gojek Apk to darmowa aplikacja, która również nie zawiera żadnych reklam.

Jest dobry dla każdego, kto chce odpocząć w domu i nadal mieć wszystko, co dostępne. Jeśli chcesz skorzystać z niesamowitych usług, które Gojek ma do zaoferowania, nie czekaj dłużej i natychmiast zainstaluj tę niesamowitą aplikację.

Funkcje aplikacji Gojek

Bezpłatna subskrypcja.

Gojek Apk można łatwo pobrać na wszystkie urządzenia. Jego instalacja i rejestracja nic nie kosztuje.

Przyjazny dla użytkownika interfejs.

Gojek Apk ma wszystkie swoje usługi wyrównane na stronie głównej. Można było wybrać żądaną usługę i dokonać dalszych wyborów, aby określić warunek wstępny.

Usługa dostawy żywności.

GoFood serwuje najlepszej jakości jedzenie w przystępnych cenach w zaciszu Twojego domu. Możesz po prostu wybrać jedzenie, które chcesz i udostępnić lokalizację, aby dostarczyć je w ciągu kilku minut.

Usługi taksówki.

Zamów wymaganą jazdę z GoBluebird do GoCar z GoRides i GoTransit do nawigacji po trasie.

Skorzystaj z biletów elektronicznych.

Pozbądź się długich kolejek i zdobądź bilety na dowolny z Twoich ulubionych programów i wydarzeń zarezerwowanych za pośrednictwem GoTix, który zapewnia bilety elektroniczne.

Zamów wszystko online.

Skorzystaj z GoMed, aby dostarczyć potrzebne produkty farmaceutyczne. GoMart i GoShop mogą przynieść Ci wszystko, co jest potrzebne do codziennego użytku, w tym artykuły spożywcze.

Wysyłaj i odbieraj przedmioty.

Apk Gojek ma również rozwiązania dla Twoich potrzeb logistycznych. Ma GoSend i GoBox, aby wysyłać, odbierać i pakować wszystko, co chcesz.

Łatwe schematy płatności.

Dzięki produktom takim jak GoPay, GoInvestasi, GoInvest, GoCorp, GoPayLater, GoGive, GoSure i GoTagihan łatwiej było inwestować, ubezpieczać, przekazywać darowizny i wypłacać pieniądze na dowolny cel.

Pobierz Gojek Apk

Włącz opcję nieznanego źródła w ustawieniach swojego urządzenia.
Kliknij link na tej stronie, aby pobrać Gojek Apk.
Zapisz pobrany apk w dowolnym miejscu na swoim urządzeniu.

Zainstaluj Gojek Apk

W razie potrzeby zezwól urządzeniu na pobranie tej aplikacji.
Pobierz Gojek Apk przez link na tej stronie.
Zapisz pobrany plik APK w dowolnym folderze menedżera plików.
Zainstaluj Gojek Apk i zaloguj się swoim numerem lub e-mailem.
Ustaw hasło, aby zabezpieczyć swoje konto.

Wniosek

Gojek APK to aplikacja, w której można znaleźć prawie wszystko, czego można potrzebować w ciągu dnia. Ma tak wiele produktów do płacenia, otrzymywania, inwestowania i przekazywania pieniędzy. Istnieje wiele usług, z których można skorzystać, aby podróżować i uzyskać najlepsze możliwe lokalizacje. Żywność, artykuły spożywcze i leki można było również zakupić za pomocą niezliczonych usług oferowanych przez Apk Gojek. Pobierz Gojek Apk do wysyłania i odbierania elementów logistycznych.

FAQS

Q. Jak mogę zainstalować Gojek Apk dla Androida Jellybean?

Poniższe instrukcje są takie same dla wszystkich urządzeń z systemem Android.
1. Włącz opcję nieznanego źródła w ustawieniach swojego urządzenia.
2. Kliknij link na tej stronie, aby pobrać Gojek Apk.
3. Zapisz pobrany plik APK w dowolnym folderze menedżera plików.
4. Zainstaluj Gojek Apk i zaloguj się swoim numerem lub e-mailem.
5. Ustaw hasło, aby zabezpieczyć swoje konto.Q. Jaka jest najnowsza wersja Gojek Apk

V4.27.1 to najnowsza wersja tej aplikacji, która została zaktualizowana 29 sierpnia 2021 r. Jest zgodna z systemem Android 4.1 i nowszym.

Imagens

Gojek ApkGojek ApkGojek ApkGojek ApkGojek ApkGojek Apk

Comentários